Alışveriş Sepetim
Hoş geldiniz üye girişi yapın veya ücretsiz üye olun
Satış Sözleşmesi | Güvenlik ve Gizlilik | Hakkımızda | Sıkca Sorulanlar | Tüketici Hakları | İletişim | İletişim Formu
Üyelik / Bayilik Girişi
Email :
Şifre :
   
Üye Ol | Şifremi Unuttum

Bayi Girişi

Kategoriler
  Alışveriş Sepetim
  Sepetiniz boş..
  Kampanyadakiler
  -kırmızı
  Günde Gönderim
  Fiyatı : 5.00 TL
  (%18 Kdv Haric)
  Haberler
  Çok Satılanlar
  Gizlilik İlkesi

  Gizlilik İlkesi

  Bu gizlilik ilkeleri Mete Ticaret Ins.Malz.San ve Tic Ltd.Şti. tarafından, www.metehirdavat.com Sitesi`nin gizlilik konusundaki sorumluluklarının tesbiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler www.metehirdavat.com web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

  IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.

  Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunmaktadır. www.metehirdavat.com adlı web sitemiz diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

  Sitemizin kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, email adresi gibi), hiçbir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

  Üye Alıcının Gizlilik Yükümlülüğü

  İşbu www.metehirdavat.com sitesinde yer alan tüm ürün ve hizmetlerin bilgi ve görsel malzemeleri açısından  Markaların Korunması hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Patent Hukuku ve Haksız Rekabetin Önlenmesine dair mevzuat hükümleri uyarınca sair tüm hakları saklıdır. Üye, işbu web sitesi kapsamında sahip olacağı her türlü bilgi ve görsel malzemenin  ait olduğunu, bu bilgi ve malzemeleri saklı tutacağını, başka yerde kullanmayacağını ve üçüncü kişilere hiçbir şekilde ifşa etmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder."

  Güvenlik

  Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;
  1- 128 bit SSL Güvenlik sistemi kullanılmaktadır.
  2- Müşterilerin Kredi Kartı Bilgileri sistemimizde tutulmamaktadır.
  3- Sisteme giriş şifreleriniz veritabanımızda şifreli olarak durmaktadır.

  Bilgi Birleştirilmesi

  Sitemizde verdiğiniz bilgilerinizle üçüncü partilerden alınan bilgiler birleştirilmektedir. Kullanıcılarımız siteye kayıt bıraktıkları her noktada, irtibat bilgilerinin firmamız veya tarafımızca belirlenen firmalar tarafından kullanılıp kullanılamayacağını belirtebilirler. Kullanıcılarımızın bu konuda yaptıkları seçimi her zaman değiştirme hakkı vardır. İsteğine bağlı olarak kullanıcı siteye kaydını iptal ederek kendi bilgilerini veritabanımızdan silebilir.

  Düzeltme / Yenileme

  Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.